Kiire ja Tasuta tarne

14 päeva tagastusõigus

100% Turvaline ostukeskkond

Eritellimusel mänguväljakud siseruumidesse 🙈

2 aastat garantiid!​

KÜSI PAKKUMIST
KÜSI PAKKUMIST
KÜSI PAKKUMIST
KÜSI PAKKUMIST
KÜSI PAKKUMIST
KÜSI PAKKUMIST
Previous slide
Next slide
KÜSI PAKKUMIST
KÜSI PAKKUMIST
Previous slide
Next slide
KÜSI PAKKUMIST
KÜSI PAKKUMIST
Previous slide
Next slide
KÜSI PAKKUMIST
KÜSI PAKKUMIST
KÜSI PAKKUMIST
Previous slide
Next slide

K.K.K

Kirjutage meile oma soovist ning soovitatavalt saatke ka pilt ruumist, kuhu soovite mänguväljakut paigaldada.

Palun tehke esmalt päring, kus kirjutage detailselt, millist mängumaja soovite.

Iga mänguväljak on erinev. Täpse hinnapakkumise saame teha kui on täpsemalt selge mänguväljaku parameetrid ning ehitusmahu suurus.

Pakume kõikidele oma toodetele garantiid vähemalt 2 aastat! Kõik meie mängumajad on ehitatud kvaliteetsetest materjalidest, mis kestavad aastaid.

Tellimiseks võtke ühendust!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Mängumaja Tuppa – Lõbus ja arendav mängupaik siseruumi

Mängumaja erinevad funktsionaalsused

Ahvipesa mängumajad tuppa pakuvad lastele mitmekülgseid ja põnevaid mänguvõimalusi, mis arendavad nende füüsilisi ja sotsiaalseid oskusi. Meie mängumajad on loodud pakkuma maksimaalset lõbu ja turvalisust siseruumides. Siin on mõned funktsionaalsused, mida meie mängumajad sisaldavad:

Ronimissein

Ronimisseinaga mängumajad pakuvad lastele suurepärast võimalust arendada oma tugevust ja koordinatsiooni. Ronimine on suurepärane viis laste motoorika ja füüsilise vastupidavuse arendamiseks.

Võrksein

Võrksein lisab mängumajale seikluslikkust ja väljakutseid. See on suurepärane viis, kuidas lapsed saavad treenida oma ronimisoskusi ja nautida aktiivset mänguaega.

Kiik

Kiik toob mängumajja klassikalise lõbu elemendi. Lapsed armastavad kiikumist, ja see lisab mängumajale veel ühe mõõtme, muutes selle veelgi atraktiivsemaks.

Liumägi

Liumägi pakub lastele põnevust ja rõõmu. Lastele meeldib liumäest alla lasta, ja see lisab mängumajale veel ühe lõbusa tegevuse.

Pallimeri

Pallimeri on iga lapse unistus! See pakub tundideks lõbusat ja turvalist mänguaega. Lapsed saavad pallides mängida, hüpata ja sukelduda, mis pakub neile palju rõõmu ja meelelahutust.

Ahvipesa mängumajad tuppa pakuvad lastele mitmekülgseid ja põnevaid mänguvõimalusi, mis arendavad nende füüsilisi ja sotsiaalseid oskusi.
manguvaljakud siseruumidesse 4 ahvipesa 1

Eritellimusel valmistatud mängumajad

Kõik Ahvipesa mängumajad tuppa valmistatakse eritellimusel, võttes arvesse ruumi iseärasusi ja mõõte. Meie disainerid teevad tihedat koostööd klientidega, et luua unikaalsed ja sobivad lahendused igasse kodusse. Teie lapse mängumaja valmib täpselt teie soovide ja vajaduste järgi, tagades, et see sobib ideaalselt teie kodu interjööriga ja ruumiga.

Kvaliteet ja garantii

Ahvipesa mängumajad tuppa on valmistatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest, mis tagavad nende pikaealisuse ja turvalisuse. Meie mängumajad on loodud kestma ja taluma aktiivset kasutust, pakkudes lastele turvalist ja lõbusat mängukeskkonda.

2-aastane garantii

Kõikidele meie mängumajadele kehtib vähemalt 2-aastane garantii, mis annab teile kindluse ja rahulolu. Iga mängumaja on unikaalne ja valmistatud suure hoole ja tähelepanuga, et pakkuda parimat võimalikku kvaliteeti ja turvalisust.


Ahvipesa – Parimad mängumajad tuppa!

Külastage meie e-poodi ja valige oma lastele ideaalne mängumaja tuppa. Meie eritellimusel valmistatud mängumajad pakuvad lastele lõbusat ja arendavat mängukeskkonda, mis sobib ideaalselt igasse koju!

manguvaljakud siseruumidesse 1 ahvipesa
Tagastamise õigus

14 päeva raha tagasi garantii

100% garantii

kõikidele toodetele garantiid

100% Turvaline ostukeskkond

PayPal / MasterCard / Visa

Võta meiega ühendust!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.