Kiire ja Tasuta tarne

14 päeva tagastusõigus

100% Turvaline ostukeskkond

#1 Valik kvaliteetseid Batuute🙈

Tasuta tarne ja 5 aastat garantiid!​

Mini peo batuut

VÄIKESED BATUUDID

Vaike kroku kombobatuud ahvipesa.ee

VÄIKESED KOMBO BATUUDID

kombobatuut piraat basseiniga 4 ahvipesa

KOMBOD BASSEINIGA

Suur tsirkus batuudilinn ahvipesa.ee

SUURED BATUUDILINNAD

Keskmine tuletorje batuut ahvipesa.ee

KESKMISED BATUUDID

Keskmine kaelkirjakud kombobatuut ahvipesa.ee

KESKMISED KOMBO BATUUDID

Kombobatuut loss liumaega 3 ahvipesa

KOMBOD LIUMÄEGA

Suur jungel batuudimagi ahvipesa.ee

BATUUDIMÄED

Suur lehma batuut ahvipesa.ee

SUURED BATUUDID

Suur nemo kombobatuut ahvipesa.ee

SUURED KOMBO BATUUDID

Takistusrada jungel batuut ahvipesa

TAKISTUSRAJAD

Täispuhutavad batuudid

Milliseid täispuhutavaid batuute pakub Ahvipesa?

Ahvipesa e-pood pakub laia valikut täispuhutavaid batuute, mis sobivad erinevatele vanusegruppidele ja erinevateks sündmusteks. Meie tootevalikus on:

Tavalised batuudid

Tavalised täispuhutavad batuudid on ideaalne valik laste sünnipäevadeks ja suveüritusteks. Need pakuvad tundide viisi meelelahutust ja füüsilist aktiivsust.

Kombo batuudid

Kombo batuudid ühendavad endas batuudi ja liumäe, pakkudes seeläbi mitmekesisemat mänguvõimalust. Need on suurepärased laste peo keskpunktiks ja sobivad ideaalselt peredele, kes otsivad mitmekülgset meelelahutust.

Basseiniga kombod

Basseiniga kombod on suve hitt! Need täispuhutavad batuudid ühendavad batuudi, liumäe ja väikese basseini, pakkudes lastele värskendavat ja lõbusat ajaveetmisvõimalust kuumadel suvepäevadel.

Takistusrajad

Takistusrajad on täiuslikud neile, kes otsivad veidi rohkem väljakutset ja seiklust. Need rajad sisaldavad erinevaid takistusi, mida lapsed saavad ületada, arendades samal ajal oma füüsilisi oskusi ja enesekindlust.

Batuudilinnad

Batuudilinnad on suuremad ja keerukamad mänguväljakud, mis sobivad suurematele sündmustele ja avalikele üritustele. Need sisaldavad mitmeid erinevaid mängualasid ja takistusi, pakkudes lastele tundideks meelelahutust.

Tavalised täispuhutavad batuudid on ideaalne valik laste sünnipäevadeks ja suveüritusteks. Need pakuvad tundide viisi meelelahutust ja füüsilist aktiivsust.
Suur tsirkus batuudilinn 5 ahvipesa.ee
Vaike kroku piraat kombobatuut ahvipesa
kombobatuut hai basseiniga ahvipesa

Mida pead batuudi valikul silmas pidama

Täispuhutava batuudi valimisel on oluline arvestada mitmete teguritega, et tagada maksimaalne lõbu ja ohutus.

Kvaliteedi tähtsus

Kvaliteet on kõige olulisem tegur täispuhutava batuudi valimisel. Ahvipesa pakub ainult kõrgeima kvaliteediga batuute, mis on toodetud Euroopas ja vastavad kõikidele turvanõuetele. Meie batuudid on valmistatud vastupidavatest ja ohututest materjalidest, tagades pikaajalise kasutuse.

Batuudi suurus

Batuudi suurus tuleks valida vastavalt ruumi suurusele ja laste arvule, kes seda kasutama hakkavad. Ahvipesa valikus on erineva suurusega batuute, et saaksite leida just teie vajadustele vastava toote.

Funktsionaalsus

Funktsionaalsus on samuti oluline aspekt. Mõelge, milliseid lisafunktsioone teie lapsed võiksid nautida – olgu see siis liumägi, bassein või takistusrajad. Ahvipesa täispuhutavate batuutide müük hõlmab mitmeid erinevaid mudeleid, et pakkuda mitmekesist valikut.

Ahvipesa e-poest leiad parima valiku!

Ahvipesa e-poest leiad täispuhutavad batuudid, millel on kuni 5-aastane garantii. Meie tooted on toodetud Euroopas, tagades turu parima kvaliteedi ja ohutuse. Vali Ahvipesa ja tee oma järgmine üritus unustamatuks elamuseks!

Tagastamise õigus

14 päeva raha tagasi garantii

100% garantii

kõikidele toodetele garantiid

100% Turvaline ostukeskkond

PayPal / MasterCard / Visa