Kiire ja Tasuta tarne

14 päeva tagastusõigus

100% Turvaline ostukeskkond

Tagastuspoliitika

  1. Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1 on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist, kui ost toimus interneti kaudu. Palume märkida, et laost ostetud kaupadele see taganemisõigus ei kehti, seega enne laost kauba järeletulekut kontrollige kindlasti toote sobivust.

  2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Enne toote kokkupanemist veenduge, et karbis olevad esemed oleksid korras.

  3. Kauba tagastamise transpordikulud tuleb kanda, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on toote mittesobivus tellituga või praakkaup.

  4. Transpordikulud on võrreldavad kullertranspordi hindadega, mida saate meie e-poest tellitud toote lehelt leida. Tasuta transporti ei arvestata kauba tagastamisel (v.a juhul, kui see oli esialgne tarneviis).

  5. Raha tagastatakse kohe pärast kauba tagastamist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Tagasimaksest arvatakse maha tekkinud transpordikulud.

  6. Kauba tagastamisel palume kinnitada, et toode on kasutamata ja originaalpakendis, välja arvatud juhul, kui tegemist on praagiga.

Täida tagastuse vorm siin:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Tagastamise õigus

14 päeva raha tagasi garantii

100% garantii

kõikidele toodetele garantiid

100% Turvaline ostukeskkond

PayPal / MasterCard / Visa