Kiire ja Tasuta tarne

14 päeva tagastusõigus

100% Turvaline ostukeskkond

Privaatsustingimused

Dream OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktidega.

Hoolime oma www.ahvipesa.ee lehe kasutajate privaatsusest ja teie informatsiooni kaitsest väga ning teostame omalt poolt kõik, et teie andmed ei jõuaks kellegi teise kätte.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine:

Isikuandmed on andmed, mida Dream OÜ kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Keegi ei ole kohustatud oma isikuandmeid meiega jagama, kuid see võib olla vajalik selleks, et saaksime teiega koostööd jätkata.

Kui teil puudub otsene huvi meiega koostööd teha või meist midagi teada, siis palun lahkuge meie veebilehelt www.ahvipesa.ee

Isikuandmete kogumine toimub kliendi nõusolekul järgmistel viisidel:

  1. Kontaktandmete sisestamisel läbi kontaktivormi (sh nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) meie veebisaidil või mujal meie esinduses.
  2. Veebisaidi kasutamisel kliendi konto loomisel.
  3. Tellimuse sooritamisel meie e-poes.
  4. Küpsiste (cookie) kaudu.

Küpsised:

Kasutajate paremaks teenindamiseks kasutab Dream OÜ veebileht küpsiseid ehk cookie’sid. Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse kasutaja veebilehitseja failikataloogi. Juhul kui kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavaid toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

Kasutatavad küpsiste tüübid on järgnevad:

  1. Püsiküpsised: Need on hädavajalikud veebilehel navigeerimiseks ja selle funktsioonide kasutamiseks. Püsiküpsiste puudumisel ei saaks kasutaja kasutada kõiki veebilehe funktsioone.

  2. Sessiooniküpsised: Need võimaldavad veebilehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemaid valikuid (näiteks kasutajanimi, keelevalik jne) ning pakkuda seeläbi tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone. Jälgimisküpsised koguvad andmeid kasutaja käitumisest veebilehel.

  3. Reklaamiküpsised: Need koguvad andmeid kasutaja sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldavad veebilehel esitada kasutaja eelistustega kooskõlas olevat reklaamisisu. Lisaks võimaldab vastav küpsiseliik mõõta reklaamikampaania tõhusust.

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Eri tüüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised

Küpsiste blokeerimisel tuleb arvestada, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kasutajale kättesaadavad olla.

Kasutame oma www.ahvipesa.ee lehel SSL sertifikaate, mis teevad teie kasutajaandmed turvaliseks. Teie kasutajaandmed on krüpteeritud.

Isikliku info ülekanne:

Isikliku info ülekanne toimub siis, kui tuuakse kohale kaupa, nii kaua kui toodete kohale toomine on vajalik.

Samuti kasutame oma töös küpsiste kaudu osalisi andmete ülekannet. Me ei anna üle teie nime, e-posti, telefoni. Kasutame ülekandeks IP-d. Seda selleks, et saaksime kasutada oma turundustöös vajalikke programme. Näiteks Google Analytics, Facebook Pixel, Hotjar. Programmid kasutavad meie edastatavat infot, et hinnata meie lehe kasutust teie kasutajamugavuse parandamiseks. Et ka tulevikus oleks leht sama hea ning isegi parem ja mugavam.

Teised lingid:

www.ahvipesa.ee võib sisaldada kolmandate osapoolte veebilehtede linke. www.ahvipesa.ee ei vastuta nende lehekülgede sisu eest. Nende kasutamine on teie enda vastutusel.

www.ahvipesa.ee soovitab kõikidel vanematel ja eestkostjatel õpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid kodulehekülgedele ilma vanemate või eestkostjate loata.

www.ahvipesa.ee ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt või kasutada seda mingil moel või avaldada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

Informatsioon, andmete muutmine või kustutamine:

Föderaalse andmekaitseseaduse alusel on teil õigus ligipääs oma andmetele ja õigus neid muuta ja kustutada.

Õigus informatsioonile:

Kui teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika või teie isiklike andmete töötlemise suhtes, võtke julgelt ühendust meie e-posti aadressil info@ahvipesa.ee.

Peale päringut informeeritakse teid kirjalikult ja kooskõlas kehtivate õigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti teie külastuse ajal www.ahvipesa.ee

Tingimused ja muudatused:

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie veebisaiti kasutama asudes eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust klienditeeninduse telefoninumbritel.

Dream OÜ

www.ahvipesa.ee

Pärnu mnt 317

Tagastamise õigus

14 päeva raha tagasi garantii

100% garantii

kõikidele toodetele garantiid

100% Turvaline ostukeskkond

PayPal / MasterCard / Visa