Kiire ja Tasuta tarne

14 päeva tagastusõigus

100% Turvaline ostukeskkond

Ostutingimused

Enne ostmist palume tutvuda meie ostutingimustega

Kiire navigeerimine

1. Müügitingimused
2. Müügilepingu jõustumine
3. Toote hinnad
4. Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine
5. Transport ja kauba saatmine
6. Tagastamisõigus
7. Pretensioonide esitamise kord
8. garantii
9. Privaatsus
10. Vastutus ja vääramatu jõud
11. Muud tingimused
12. Kauba hoiustamine

1. Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad ahvipesa.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Dream OÜ (edaspidi ahvipesa.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste suhtes.
Kui registreerite end ahvipesa.ee kasutajaks ja/või teete toodete ostu, siis nõustute käesoleva lepingu tingimuste ning Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatud õiguste ja kohustustega.
ahvipesa.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Need muudatused avaldatakse ahvipesa.ee veebilehel ostutingimuste lehel.

2. Müügilepingu jõustumine

Müügileping ahvipesa.ee ja Kliendi vahel jõustub pärast tellimuse kinnituse saamist ning tasumisele kuuluva summa laekumist Dream OÜ arvelduskontole.

3. Toote hinnad

Kõik ahvipesa.ee veebipoe toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.
ahvipesa.ee jätab endale õiguse hindu muuta. Kui Klient esitas tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse vormistamise ajal arvel näidatud. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe hüvitamist.

4. Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine

Müügileping loetakse sõlmituks ning tellimuse täitmine algab kohe pärast seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.
Kupongide kasutamine: Ahvipesa veebipoes on aeg-ajalt saadaval sooduskuponge, mida võib leida reklaamidest või otse e-poest. Iga kupongi saab kasutada ainult üks kord ning kuponge ei saa rakendada tagasiulatuvalt pärast tellimuse esitamist.”

5. Transport ja kauba saatmine

1.1 Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib ahvipesa.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks oma logistikapartneritele. ahvipesa.ee veebilehel näidatud transpordi tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.

1.2 Kui sihtkoht või kokkulepitud aeg muutub, on Klient kohustatud teavitama ahvipesa.ee-d koheselt enne kauba kohaletoomist.

1.3 Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. ahvipesa.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituste ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

1.4 Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele, kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, asendatakse või parandatakse.

1.5 1-2 tööpäeva tarne kehtib tellimustele, mis vormistatakse vähemalt enne 11:30. Sama päeva tarne kehtib kaubale, mille tellimus tehakse vähemalt enne 11:30 ning see kehtib järgnevatele linnadele: Tallinn, Tartu, Pärnu.

1.6 Tooted tarnitakse välisukseni. Kui toode soovitakse tellida tuppa, siis selleks on olemas tarnemeetod (kui tootel on seda võimalik pakkuda) nimetusega 4 käpa teenus.

1.7 Kui soovite toodet kätte meie väljastuspunktist (Pärnu mnt 317), teavitab ahvipesa.ee, kui kaup on valmis järele tulemiseks.

1.8 Veebipoes olev kaup võib lõppeda. Sellisel juhul teavitab ahvipesa.ee meeskond klienti esimesel võimalusel, pakkudes välja sobiva tarneaja, toote vahetuse või tagasivõtmise võimaluse.”

6. Tagastamisõigus

1.1 Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1 on võimalik lepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist, juhul kui ost tehti interneti kaudu. Palume märkida, et taganemisõigus ei laiene kaupadele, mis on ostetud otse ladust. Seetõttu soovitame kontrollida toote sobivust, kui see võetakse laost ise järele.

1. Tagastatav toode peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.

1.3 Kauba tagastamisega seotud kulud lasuvad kliendil, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus on tellituga mittevastavus või defektne kaup.

1.4 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kirjalik tagastamisavaldus hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. See avaldus peaks sisaldama Kliendi nime, toote nime ja vastava arve või tellimuse numbrit.

1.5 Kliendile hüvitatakse raha tagastatud kauba eest viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.

hvipesa.ee veebipoest ostetud kaupadele kehtib garantii eraisikutele 2 aastat ja juriidilistele isikutele 1 aasta, välja arvatud akud, mille puhul kehtib 6-kuuline garantii. Garantii kehtivus põhineb ostukinnitusel, olgu selleks arve või tellimuse e-kiri.

Õiguslik garantii hõlmab kõiki defekte, mille puhul eeldatakse, et need olid olemas kauba üleandmise ajal ja mis ilmnevad kahe aasta jooksul pärast kauba üleandmist. Siiski on esimesed kuus kuud otsustava tähtsusega periood, kus eeldatakse, et kaup oli üleandes defektne. Pärast 6 kuu möödumist palume tõendada, et kaup oli defektne kauba kättesaamise ajal.

7. Pretensioonide esitamise kord

Kui tootel esineb defekt, peab Klient teavitama ahvipesa.ee veebipoodi probleemist e-posti teel aadressil tellimused@ahvipesa.ee ja esitama järgmise teabe: tellimuse/arve number, nimi, kontaktandmed ja toote defekt. Vastav avaldus tuleb esitada hiljemalt 2 kuu jooksul pärast defekti avastamist.

ahvipesa.ee ei vastuta järgmiste aspektide eest:

 • Kliendi süül või hooletuse tõttu tekkinud toote kahjustuste eest.
 • Defektide eest, mis tulenevad toote mittesihipärasest kasutamisest.
 • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest, mis on tingitud tavalisest kasutamisest.

8. Garantii tingimused:

 1. ahvipesa.ee vahendab müüdavale tootele tootja garantii. Garantii annab ostjale õiguse nõuda asja tasuta parandamist või asja parandamise võimatuse või ebaõnnestumise korral asja asendamist.

 2. Garantii hõlmab tootja poolt määratud perioodi kestel esinevaid konstruktsiooni-, tootmis- ja materjalivigade ning nende vigade tõttu tootele põhjustatud defektide paranduskulusid.

 3. Tootja garantii ei võimalda toote asendamist uue tootega ega müügilepingust taganemist. Samuti ei kata tootja garantii toodete kasutamisest või kasutamise võimatusest tekkinud kulusid.

 4. Garantii algab toote üleandmisest ostjale ja kehtib kuni tootele määratud garantii perioodi lõpuni.

 5. Toodete akude garantii kehtib 6 kuud, kui tootja ei ole määranud teisiti.

 6. Toote parandamisel garantiiaja kestel pikeneb garantiiaeg parandamise aja kestuse võrra. Toote asendamisel uue tootega antakse uuele tootele sama kestusega uus garantii. Toote osade garantiiremondi käigus asendamisel (näiteks elektriauto mootor) ei anta uutele osadele uut garantiid, vaid kehtib tootele antud garantiiaeg.

 7. Garantii ei välista ega piira ostja õigust kasutada muid seadusest või lepingust tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

 8. ahvipesa.ee ei vastuta toote defektide kõrvaldamata jätmise eest, kui defekt ei ilmnenud garantiiremondi käigus, ning selle esinemist toote garantiiremonti toomisel ei ole registreeritud.

 9. Garantii kontrollimiseks palume tuua toode meie väljastuspunkti aadressil Pärnu mnt 317.

9. Privaatsus

ahvipesa.ee veebisaidi kasutamine tähendab, et Klient annab selge ja teadliku nõusoleku ahvipesa.ee’le enda isikuandmete töötlemiseks.

ahvipesa.ee kasutab Kliendi esitatud teavet ainult Kliendi tellimuse täitmiseks ega jaga neid kolmandatele osapooltele.

Lisateabe privaatsustingimuste kohta leiate aadressilt https://www.ahvipesa.ee/privaatsustingimused.

10. Vastutus ja vääramatu jõud

Ahvipesa.ee vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab ahvipesa.ee ees nende tingimuste rikkumisest tuleneva kahju eest Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktide raames ja ulatuses.

Ahvipesa.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest ega toote kohaletoimetamise hilinemise eest juhul, kui kahju või kohaletoimetamise viivitus on tingitud asjaolust, mida ahvipesa.ee ei saanud mõistlikult ette näha ega kontrollida.

11. Muud tingimused

Kui käesolevate tingimuste täitmise osas tekib erimeelsusi või vaidlusi, proovivad pooled esmalt neid lahendada läbirääkimiste teel. Kui lepinguga seotud vaidlusi ei saa poolte omavaheliste läbirääkimistega lahendada, on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Ahvipesa.ee-l on samuti õigus pöörduda Kohtusse oma õiguste kaitseks.

12. Kauba hoiustamine

Kui tellite kauba ja valite transpordiviisiks “ise järele,” palun pidage meeles, et hoiustame kaupa kuni 60 päeva alates võimalikust väljastamise kuupäevast.

Kui kaubale ei tule järgi 60 päeva jooksul, siis anname tellitud kauba heategevuseks ja tellimuse summa ei tagastata.

Erandina võime kaupa kauem hoiustada, kui klient teavitab meid sellest ette.

Tagastamise õigus

14 päeva raha tagasi garantii

100% garantii

kõikidele toodetele garantiid

100% Turvaline ostukeskkond

PayPal / MasterCard / Visa