Kiire ja Tasuta tarne

14 päeva tagastusõigus

100% Turvaline ostukeskkond

Võimalus tasuda ostusumma järelmaksuga kuni 60 kuu jooksul!

 

Ahvipesa.ee pakub ESTO vahendusel kiiret ja mugavat järelmaksulahendust. Valige sobiv periood ning koostage endale maksegraafik. Otsus tehakse reaalajas ja ostu saab sooritada vähem kui minutiga.

Lisage soovitud tooted ostukorvi, kinnitage tellimus ning valige makseviisiks Ahvipesa järelmaks. Ostu kinnitamisel määrake periood, igakuine osamakse suurus ning allkirjastage ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

MAKSA HILJEM 30 päeva jooksul ühegi LISAKULUTA (ESTO)!

 

Vali oma ostude eest tasumiseks ESTO maksa hiljem. Kinnita ost vaid paari klikiga, saa tellimus kätte ning maksa tagasi ilma ühegi lisakuluta 30 päeva jooksul! Ole nutikas ja vali ostude eest tasumiseks ESTO maksa hiljem!

Maksa hiljem on nutikate inimeste makseviis – saa kaup kohe kätte ning maksa tagasi paindliku tagasimaksegraafiku alusel. Soeta paari klikiga just seda, mida vajad – puudub intress, lisatasu ja sissemakse!

Tasumine 3 võrdses osas ilma lisakuludeta (ESTO)!

ESTO 3 on innovatiivne makseviis, mis võimaldab kiiret ja mugavat tasumist kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta!

Valige e-poe ostude eest tasumisel populaarne ESTO 3-osaline makseviis!
ESTO 3 aitab jagada ostusumma kolmeks võrdseks osaks.

  • Ei lisandu ühtegi lisatasu
  • Tasumine kolmes võrdses osas järgmise kolme kuu jooksul
  • Esimene makse teostatakse järgmisel kuul.

Järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud ning see on saadaval ka juriidilistele isikutele.

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvuge teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Iga finantsotsus kaasneb riskide ja kohustustega, seega kaaluge hoolikalt oma vajadusi. Näiteks 790 euro suuruse laenu puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ning lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 32.89%, igakuine makse 76.54 eurot ning tagasimakstav kogusumma 918.48 eurot. Tutvuge lepingutingimustega põhjalikult ning pidage vajadusel nõu asjatundjaga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

 

Mis on ESTO?

ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: esto.eu/ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.

Raamatupidamisteenused 600 x 200 px 500 x 200 px 400 x 200 px 1200 x 800 px 400 x 200 px 300 x 100 px 2
Tagastamise õigus

14 päeva raha tagasi garantii

100% garantii

kõikidele toodetele garantiid

100% Turvaline ostukeskkond

PayPal / MasterCard / Visa